Зустріч з учнями та вчителями ліцеїв Отинійської ТГ

15 лютого 2022 року відбулася онлайн-конференція «Вступ-2024, особливості вступної кампанії» в рамках проєкту «Університет кар’єри для учнів», який здійснює Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ) для учнів 9-11 класів, вчителів та директорів ліцеїв Отинійської ТГ. З умовами проєкту Вступу-2024 року та структурою університету всіх присутніх ознайомив відповідальний секретар Приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Іван Плець. Про історію та рейтинги Прикарпатського університету розповіла доцентка кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту Галина Волощук. У зустрічі взяла участь завідувачка кафедри педагогіки і психології Коломийського інституту Оксана Поясик, котра ознайомила з особливостями навчання в інституті. Прозвучали цікаві питання від учнів та вчителів. Відповідальний секретар Приймальної комісії Іван Плець залюбки відповів на всі питання. Завжди організатори зустрічі отримують слова подяки за проведені зустрічі. Дякуємо за співпрацю начальнику Відділу освіти Отинійської селищної ради Світлані Михайлівні Бурмай, директорам і педагогам Отинійського, Виноградського та Струпківського ліцеїв.