Видатні випускники

Асоціація випускників Університету – перейти на сайт

Асоціація випускників Інституту – перейти на сторінку

Михайлова Людмила Миколаївна,

директор Інклюзивно-ресурсного центру

Коломийської міської ради

У 2007 році закінчила Коломийський інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника ” за спеціальністю “Філологія”.

“Камянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка”, спеціальність “Корекційна педагогіка”, присвоєно кваліфікацію “Олігофренопедагог, логопед, вчитель дітей з розумовими вадами”, роки навчання 2009-2011.

“Прикарпатський факультет Національної академії внутрішніх справ”, здобула кваліфікацію спеціаліста. Спеціальність “Право”,спеціалізація цивільно-правова, роки навчання 2016-2017

У 2013 році отримала грамоту департаменту освіти, науки , сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

З 2007 року по 2018 працювала вихователем та вчителем Соціально-побутового орієнтування у Печеніжинський спеціалізованій школі інтернаті. З 2018 року є директором Інклюзивно-ресурсного центру Коломийської міської ради.

Кутащук Галина Дмитрівна,

науковий співробітник в Історико – краєзнавчому музеї  «Гуцульщина»  у Верховині.

Народилася 6 лютого 1988 р. у с.Криворівня Верховинського району Івано-Франківської обл.  У 2004 році закінчила Криворівнянську ЗОШ І – ІІІ ст. ім. М. Грушевського. Того ж року вступила в Коломийський  інститут Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника на філологічний факультет.

З 2008 року і по сьогодні працює науковим співробітником в   Історико – краєзнавчому музеї  «Гуцульщина»  у Верховині.

З маленьких років захоплювалась вишивкою та бісероплетінням, любов до яких прищепила  мама Кутащук Василина. Починаючи з 2003 року брала участь у різних фестивалях, регіональних та районних святах, за що отримувала нагороди. Бере участь у наукових, науково-практичних конференціях району, області.

Учасниця та дипломантка   у VІІ  зльоті творчої молоді Гуцульщини м. Вижниця – Банилів (з вишивки та бісероплетіння) 2003 р.

Багаторічна учасниця  Путильського районного традиційного  свята виходу на полонини «Полонинська ватра» та Міжнародних  гуцульських фестивалів, «Днів гуцульської культури», Київських, обласних, районних фестивалів та інших масових заходів.

Трефяк Наталія Ігорівна,

кандидат філологічних наук

У 2006 році з відзнакою закінчила Коломийський інститут ДВНЗ «Прикаратський національний університет імені В. Стефаника».
2006-2009 – навчання в аспірантурі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника».
2006-2008 – вчитель української мови й літератури, педагог-організатор в Коломийському НВК 7.
З вересня 2010– викладач кафедри мовознавства Івано-Франківського національного медичного університету та викладач філологічних дисциплін Коломийського педагогічного коледжу.
У лютому 2010р. у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича захистила кандидатську дисертацію на тему «Конструктивні складові індивідуального стилю художньої прози Миколи Вінграновського» зі спеціальності 10.01.06- теорія літератури.
З 2015 року – доцент кафедри мовознавства Івано-Франківського національного медичного університету.

 

Палійчук Микола Петрович,

     начальник відділу освіти, молоді та спорту Космацької ОТГ

       Народився 11 травня 1987 року в с. Космач Косівського району Івано-Франківської області.

У 2005 році вступив до Коломийського інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на філологічний факультет, відділення «Українська мова та література». У 2010 році закінчив повний курс університету за спеціальністю «Українська мова та література». Після закінчення університету присвоєно кваліфікацію філолога, викладача української мови та літератури. 3 вересня 2007 року до серпня 2017 року працював педагогом-організатором і вчителем української мови та літератури  у Космач-Банівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. З березня по травень 2010 року працював  за сумісництвом вчителем української мови та літератури в Космацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. З вересня 2017 року  до квітня 2019 року  працював на посаді методиста відділу освіти, молоді та спорту Космацької ОТГ.

З 01 квітня 2019 року – начальник відділу освіти, молоді та спорту Космацької ОТГ.

Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

У 2018 році нагороджений грамотою департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Був обраний депутатом Космацької сільської Ради VI демократичного скликання 2010-2015 рр. від виборчого округу № 32, очолював комісію з питань освіти.

Стецик Христина Миколаївна,

кандидат філологічних наук.

Закінчила 2011 року Коломийський інститут ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (спеціальність – «Українська мова і література»).

2015 року захистила дисертацію на тему «Наддністрянські діалектні елементи в українській художній прозі» й здобула ступінь кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 – українська мова.

З 2016 року працює викладачкою кафедри української мови та культури в Національному авіаційному університеті (Київ).

Сфера наукових зацікавлень – діалекти української мови, взаємодія діалектної і літературної форм національної мови в межах художнього тексту.