Продовження конкурсу студентських відеороликів у Коломийському навчально-науковому інституті

Увага! Оголошуємо продовження конкурсу студентських відеороликів!
Дорогі студенти, Ви брали участь в університетському конкурсі  «Найкращий відеоролик», в якому від Коломийського навчально-наукового інституту перемогла команда 2 курсу спеціальності «Середня освіта (українська мова і література)». Вітаємо наших переможців і бажаємо успіхів завжди! А ще продовжуємо конкурс відеороликів у нашому інституті! Всі Ваші ролики можна знайти на сторінці Інституту  в  Facebook  та Instagram. Тому оголошуємо конкурс в соціальних мережах:
1) на найбільшу кількість поширень Вашого відеоролика зі сторінки Інституту;
2) найбільшу кількість переглядів;
3) найбільшу кількість уподобань (лайків) на сторінці Інституту.
         Дирекції та викладачам інституту до вподоби всі Ваші ролики, однак виграє цього разу найспритніший.  Тому поширюйте, «лайкайте, переглядайте відеоролики, діліться  творчістю зі своїми друзями і перемагайте! Трьох переможців чекають цінні призи від директора Коломийського навчально-наукового інституту Юрія Плекана. Конкурс стартує сьогодні (5 квітня) і триватиме до 16 квітня, а вже 20 квітня переможці будуть нагороджені подарунками.