Спілкування приносить користь

Карантин – карантином, але життя йде далі. Відбувається навчання. Учителі працюють. Діти ростуть і вчаться. Дехто з них скоро закінчить школу. Мав приємність спілкуватися з одинадцятикласниками Великоключівського ліцею Нижньовербізької територіальної громади. Їх тут аж тридцятеро. Допомогла організувати зустріч дирекція ліцею Читати далі

«Нариси з історії москвофільства на Галичині (середина ХІХ – початок ХХ століть)» (ВІДЕО)

На таку тему презентував своє дослідження директор Коломийського навчально-наукового інституту, науковець, доцент Юрій Плекан. Презентація проходила онлайн. Модератор заходу – завідувач кафедри філології Микола Васильчук, а літературна редакторка книги, доцентка кафедри філології Ольга Русакова.