11 квітня учні 11 класу та вчителі Коломийського ліцею 9 взяли участь
у заході “Особливості вступу-2024” в рамках проєкту «Університет кар’єри для учнів», який здійснює Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57). З умовами вступу 2024 року всіх присутніх ознайомив відповідальний секретар Приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Іван Іванович Плець, завідувач кафедри педагогіки і психології Коломийського інституту Оксана Поясик розповіла про
ОП “Середня освіта (українська мова і література)”, “Середня освіта (фізична культура)”, “Початкова освіта”, модератором заходу виступила доцентка кафедри філології Коломийського інституту
Галина Волощук. Насамкінець відбулася продуктивна розмова представників університету з директором Коломийського ліцею 9 Ганною Миколаївною Пасічною про майбутню співпрацю щодо проєку “Дівчата у STEAM-освіті”.
Щиро дякуємо за співпрацю дирекції ліцею!
![](https://knni.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/43/2024/04/437353503_821746173328538_1424460972365645680_n.jpg)
![](https://knni.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/43/2024/04/434845741_821746279995194_2925849128724759194_n-1.jpg)
![](https://knni.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/43/2024/04/434854735_821746239995198_8784164405514787303_n.jpg)