1 етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у Коломийському навчально-науковому інституті

У Коломийському навчально-науковому інституті 31 жовтня провели 1 етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь понад 20 студентів спеціальностей «Середня освіта (українська мова і література)» та «Початкова освіта». Учасників привітали заступник директора з навчальної роботи Ольга Слипанюк, заступник з виховної роботи, голова журі Галина Волощук, завідувач кафедри філології Микола Васильчук, завідувач кафедри педагогіки і психології Оксана Поясик, доценти кафедри філології, члени журі Ольга Русакова та Євгеній Лепьохін. Науковці побажали успіху всім  та висловили подяку присутнім за любов до рідного слова і свідому позицію в час загарбницької російсько-української війни. Голова студентського сенату Коломийського інституту Вікторія Бойко наголосила на важливості проведення таких конкурсів для учнів і студентів, а студентка 1 курсу спеціальності «Середня освіта (українська мова і література)» продекламувала поезію геніального Тараса «Заповіт». Слово Шевченка актуальне сьогодні, надихає боротися за своє, за рідне  і закликає до Перемоги:

Борітеся – поборете!
                    Вам Бог помагає!
                   За вас правда, за вас слава
І воля святая!