Привітали народження книги

Члени кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту беруть активну участь у відзначенні 150-річчя патрона нашого університету Василя Стефаника.

Одним із таких заходів була презентація книжки: Василь Стефаник. Твори / Упорядник Іванна Юрчук; графіка Дмитра Лазаренка. Снятин; Чернівці: Друк Арт, 2019. 232 с. Її видали за Програмою книговидання Снятинщини.

Разом з книжкою присутнім представили настінний календар, проілюстрований творами на стефаниківську тему (видання Снятинського художньо-меморіального музею Василя Касіяна).

Захід відбувався у Музеї історії міста Коломиї. Вів його доктор філологічних наук, професор Олександр Солецький. Слово мала упорядниця книжки, аспірантка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Іванна Юрчук, яка розповіла про нове видання.

Серед інших (а це група інтелігенції зі Снятинщини і Коломиї), в обговоренні взяли участь заступник директора інституту Галина Волощук і доцент кафедри філології Ольга Русакова. Завідувач кафедри Микола Васильчук привітав присутніх від кафедри філології і передав у фонди музею раритетний експонат – значок, виготовлений до 100-річчя Василя Стефаника.

Вл. інф.