Час творчої праці

Карантин – не перешкода для наукової діяльності та піднесення фахового рівня працівників кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Відстані і карантинні обмеження долаються завдячуючи новітнім засобам комунікації.

З найсвіжішого: завідувач кафедри філології, літературознавець Микола Васильчук взяв участь у міжнародній науковій конференції «Актуальні проблеми в філології та лінгвістиці – 2020» (Будапешт, 15 листопада 2020 року). Дослідник на цей раз запропонував своє бачення повісті шотландської письменниці Мені Мюріел Дові «Дівчина в Карпатах» (1891) як зразка «гуцульської» мандрівницької прози. Варто відзначити, що книжка, з якої в англомовному світі пізнавали Гуцульщину понад століття, в українському перекладі з’явилася лише цьогоріч.

Текст доповіді буде опубліковано у престижному європейському науковому виданні.

Наш кор.