АБІТУРІЄНТУ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА

(УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА)

Шановні абітурієнти!

          Кафедра філології здійснює наукове та навчально-методичне забезпечення універсальної та перспективної в аспекті майбутнього працевлаштування спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) на освітньому рівні “Бакалавр”.

До навчально-виховного процесу залучені науково-педагогічні працівники кафедри філології, кафедри педагогіки і психології, кафедри соціально-економічних та природничих дисциплін Коломийського навчально-наукового інституту, а також провідні науковці кафедр Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Студенти-філологи Коломийського навчально-наукового інституту беруть активну участь у громадському, науковому, культурно-мистецькому житті, гідно представляючи інститут на регіональному, загальноуніверситетському, всеукраїнському рівнях. Кращі студенти щороку поповнюють ряди майбутніх науковців, успішно вступаючи на освітній рівень “Магістр”, а після закінчення останнього – до аспірантури.

Випускники спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) мають можливість працювати:

–   учителем української мови і літератури (в ЗОШ, середніх спеціальних, середніх професійних, вищих навчальних закладах);

– журналістом;

– секретарем-референтом;

– діловодом;

– редактором газети;

– працівником бібліотеки;

– працівником гуманітарних відділів державних установ;

– асистетом вчителя;

– лаборантом (освіта).

Вступити на спеціальність “Українська мова і література” мають можливість учні-випускники 11-х класів загальноосвітніх шкіл, студенти та випускники коледжів, ліцеїв, технікумів, які мають атестат про повну середню освіту (після закінчення ІІ або ІІІ курсу).

Для вступу на перший курс необхідно зареєструватись та пройти Зовнішнє незалежне оцінювання з таких предметів:

1) українська мова і література;

2) історія України;

3) математика або іноземна мова, або біологія або географія, або фізика, або хімія.

З переліком документів, порядком та інструкцією подачі заяв у електронній формі, обсягами прийому, зокрема на державну форму навчання, переліком конкурсних предметів можна ознайомитися за ПОКЛИКАННЯМ

 

З ДИПЛОМАМИ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА

можна вступити на 2 або 3 курс на основі

1) сертифікату ЗНО з української мови і літератури;

2) сертифікату ЗНО з предмета вибір;

3) результатів фахового іспиту з української мови і літератури у формі тестів.

З тестами можна ознайомитися тут (ВІДКРИТИ ТЕСТ)

З переліком документів,  обсягами прийому,  переліком конкурсних предметів та програмами вступних випробувань можна ознайомитися ЗА ПОКЛИКАННЯМ

 

ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ДРУГОЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ

можна вступити на 3 курс

(з дипломом бакалавра, спеціаліста, магістра) на основі

вступного випробування з української мови і літератури у формі тестів.

З тестами можна ознайомитися тут (ВІДКРИТИ ТЕСТ)

З переліком документів,  обсягами прийому,  переліком конкурсних предметів та програмами вступних випробувань можна ознайомитися ЗА ПОКЛИКАННЯМ

Сайт приймальної комісії Університету

     Кафедра філології й інститут максимально сприяють у забезпеченні належного рівня навчально-фахового, духовно-мистецького, культурно-спортивного розвитку нашої студентської молоді.

З приємністю запрошуємо абітурієнтів, які люблять рідне українське слово і мріють пов’язати з ним своє життя й майбутню професію, до нас на навчання!