Зустріч поетеси Соломії Мардарович зі студентами Коломийського навчально-наукового інституту

У Мистецькому центрі «Світовид»  студенти  Коломийського навчально-наукового інституту зустрілися з яскравою представницею поетичного слова, талановитою акторкою і журналісткою Соломією Мардарович.  Авторка  презентувала поетичну збірку «Коли я захотіла політати», куди увійшли вірші про кохання, повсякденність і святковість життя,   спогади та  мрії.  Цікавий діалог, найкращі побажання та спільні фото ще довго нагадуватимуть про цю  подію. Соломія Мардарович  вважає, що настрій людини залежить від благодатного впливу природи на особистість, вона вміло описує пори року та оспівує душевні переживання.  Під час заходу присутні мали нагоду почути сторінки біографії поетеси та  сім віршів зі збірки «Коли я захотіла політати», також з посмішкою згадувала Соломія не такі далекі свої студентські роки. Аудиторія щедро ставила питання про творчі та життєві здобутки, поетичну збірку та плани на майбутнє.

За словами  Соломії,  природа надихає її  на творчість. Несподівано присутні отримали «челендж-завдання» від поетеси – за кілька хвилин написати  поетичні рядки про літо (з чим успішно впоралися!).  Родзинкою заходу стала гра на гітарі талановитого  Андрія Секрета. Дякуємо Соломії за запрошення і бажаємо успіхів на творчій ниві!

Викладачка кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту Галина Волощук